Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się

Zamów w dotychczasowych cenach!

0
Zamów w dotychczasowych cenach!

Uwaga, to będzie słodko-bardzo-gorzki wpis.

Ulewa mi się mocno, choć bardzo nie lubię się tak czuć...

Bo z jednej strony wprowadzamy nowy, obłędny, kwiatowy wzór 🌸🌿🏵️

https://inbetween.pl/pl/p/Letnia-Laka-Noca-Nerka-Saszeta-Srednia-Damska-Czarna-Kolorowa-Kwiatowa/1272

Letnia Łąka Nocą podbiła moje serce i musiałam go Wam zaproponować 😌

A z drugiej strony przy okazji tej miłej wiadomości mam też niemiłą, że pomimo moich usilnych starań, żeby utrzymać dotychczasowe ceny, muszę je stopniowo podnosić 🤷 Z nowych dostaw produkty będą o niecałe 14% wyższe, więc warto się załapać na aktualne zapasy - które ważne będą do końca kwietnia.

Niestety, dopóki decydenci w Polsce i pozostałych krajach nie zaczną myśleć bardziej holistycznie o tym, jak ich personalne decyzje negatywnie wpływają na miliony zwykłych ludzi takich jak ja i Ty, będziemy ponosili i ponosiły tego konsekwencje i to my musimy sobie jakoś z tym radzić.

Serio, czekam na mądrych i odpowiedzialnych prezesów spółek państwowych i prywatnych, członkinie zarządów, ministrów i innych polityków, którzy powiedzą: jest chu.owa sytuacja wywołana przez innych ch.jowych decydentów, więc NIE BĘDZIEMY podwyższać cen za gaz, paliwo czy prąd, zamiast tego przez ten trudny czas obniżymy swoje wynagrodzenia, zrezygnujemy z premii, nie będziemy malwersować lub wręcz kraść pieniędzy podatników i traktować ich jak swojej własności. Zaczynamy myśleć jak patriotyczni obywatele swojego kraju, proponujemy konkretne rozwiązania w tych wymagających okolicznościach i nie myślimy tylko o własnych czterech literach. Bo w szerszej perspektywie zarzynanie kolejnych podatników dodatkowymi kosztami tylko jeszcze bardziej roz.ierdala gospodarkę.
Przez lata kolejni zarządzający popełniali błędy władowując pieniądze w przestarzałe technologie, finansując firmy swoich ziomków, ale to był błąd, bo teraz cały kraj ponosi tego bolesne konsekwencje! Teraz inwestujemy w przetwórstwo zasobów, które już mamy, takich jak surowce: plastiki, papier, szkło, metale, odzyskujemy co się da, budujemy obieg zamknięty. Rozbudowujemy elektrownie z odnawialnymi źródłami energii. Opodatkowujemy największych biznesowych graczy, aby miliardy, które zarabiają wracały do obiegu całych krajów, a nie wpadały w wąski lejek 1% najbogatszych ludzi świata, kiedy zwykli ludzie nie mają dostępu do wody czy środków higienicznych. Nakładamy kary za biznesy niszczące dziedzictwo przyrodnicze, bo tym samym skazują na choroby, głód, uchodźctwo czy śmierć miliony ludzi. Zakazujemy bankom podwyższania rat kredytów i trudno, w końcu banki będą musiały ograniczyć swoje dochody, bo z jakieś racji to Kowalska ma ponosić konsekwencje tego, że nie ma komunalnych mieszkań, ceny za wynajem są horrendalne, a jeden tyran z drugim napadają na inny kraj i zabijają tysiące innych Kowalskich i doszczętnie niszczą ich życie... Tę listę możemy rozbudowywać w nieskończoność.
Dziś jest mi ciężej.

Staram się zmieniać myślenie i odczuwanie swoje, wprowadzać w Waszą codzienność więcej łagodności, dobroci, zrozumienia i harmonii, ale czasem czuję, że ten mój osobisty wysiłek to idzie o kant d.py rozbić. Bo tak, poza tym, że tworzę i to uwielbiam, i się w tym spełniam, czuję się bardzo zaangażowana w ludzi, w świat bliższy i dalszy i im większą mam wiedzę o tym, jak żyje się w różnych miejscach, tym trudniej mi utrzymywać wysoki poziom energii. A przecież WIEM, że można inaczej, można tak nie eksploatować wszystkich i wszystkiego, można zatrzymać bezgraniczne chciejstwo, pożądanie nieograniczonej władzy, bogactwa, potęgi, których konsekwencją jest krzywda i ból innych istnień... Można działać bardziej harmonijnie, zdrowiej, lepiej - nie tylko dla swoich interesów, można funkcjonować w trybie win-win...

No to tyle.

Idę działać dalej, bo są ludzie, którzy czekają na worko-plecaki i szarawary ode mnie...

Małgosia

Komentarze do wpisu (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl