Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się

Nowość! Plakaty dla Twojego pokoju!

0
Nowość! Plakaty dla Twojego pokoju!

Jeśli myślisz, że plakaty lub obrazy niestety nie są dla Ciebie, bo nie masz haczyków w ścianach...


PLAKATY w Sklepie!

To przeczytaj ten post do końca 😁

"Dla osób, które marzą o obrazach na ścianach, ale z różnych powodów nie mogą/nie chcą wiercić dziur na haczyki, polecamy nowoczesne i skuteczne rozwiązanie: różne wersje tzw. gwoździ bez wiercenia! Polegają one na mocnych przylepcach (które po odklejeniu od ściany nie pozostawiają najmniejszego śladu), do których przyczepia się plastikowe lub metalowe zawieszki albo też montowanie jest na RZEPY. Znaleźć je można w sklepach budowlanych lub, oczywiście, w marketach internetowych.

"Gwoździe bez wiercenia" udźwigną różne wagi, nawet do kilku kilogramów! Można zamontować dwa lub trzy dzięki czemu udźwig wzrasta. Na nasze obrazy lub plakaty do samodzielnego oprawienia wystarczą takie o udźwigu kilograma lub mniejsze.

Innym sprytnym rozwiązaniem są specjalistyczne masy mocujące, przylepce czy taśmy, które idealnie sprawdzą się, jeśli chcesz przyczepić sam plakat bezpośrednio do ściany, drzwi, lodówki czy jakiejkolwiek innej płaskiej powierzchni. Żaden z tych nośników nie pozostawia śladów, nie uszkadza powierzchni, a niektóre można używać wielokrotnie."

Mamy to przetestowane na samych sobie - dlatego polecamy te patenty z całego serca! 🤩
Przestrzeń, w której pojawiają się dekoracje, które "mówią do Was" staje się bardziej oswojona, bezpieczna i bliska. Możesz przetestować to na jednym z naszych plakatów 😄

PLAKATY w Sklepie!

Komentarze do wpisu (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl