Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
Inbetween i Las na Zawsze! 0
Inbetween i Las na Zawsze!
Mamy dla nas wszystkich miłą nowinę ☺️☺️
Dzięki naszym wspólnym staraniom: nakładom pracy, decyzjom zakupowym, wyborom, jakiego rodzaju ślad na Ziemi chcemy pozostawić... w grudniu przyłączyłyśmy/liśmy się do zespołu Las Na Zawsze🌳🌲🌳
 
Od długiego czasu obserwowałam i poznawałam tą inicjatywę i nareszcie jako Inbetween z radością dołożyliśmy/łyśmy swoją cegiełkę (czy też raczej gałązkę), do zalesiania pustych przestrzeni w Polsce! Zaczęliśmy/łyśmy od 100 metrów kwadratowych, to już się stało i będzie dziać dalej.
 
Jestem w trakcie konfigurowania naszego Sklepu internetowego w taki sposób, abyście łatwo i w widoczny sposób mogły/li sadzić kolejne kawałki wspólnego leśnego dziedzictwa!
 
Myślę, że to bardzo miłe zakończenie roku 2022 ☺️. Osobiście jestem bardzo za tworzeniem, budowaniem i naprawianiem tego, co nie działa. Jeśli takie podejście jest też i Wam bliskie, to na pewno w kolejnych tygodniach i miesiącach zaproponuję kolejne realne sposoby na wdrożenie tych idei w życie. ♻️🆒🌱

Daj znać w komentarzu, co o tym myślisz! Będzie mi miło poznać Twoją refleksję, może propozycje rozwiązań, które sam/a stosujesz lub znasz.
Niech ta przestrzeń pozostanie otwarta na dyskusję i wymianę między nami wszystkimi!

A tymczasem, machając zielonymi łapkami, pozdrawiam wszystkich serdecznie,
Małgosia Sadowska

Komentarze do wpisu (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl