Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się

Wartości, wizja, misja

Ekologia, czyli mądra równowaga

Przede wszystkim: mniej odpadów, najlepsza jakość i trwałość. Wybieram materiały: tkaniny, nici, dodatki w możliwie trwałych jakościach, tak, aby dany produkt przysłużył Ci się przez długi czas. Kroimy i szyjemy minimalne ilości ubrań, aby nie zostawały nam zbędne produkty, z którymi nie ma co zrobić. Oznacza to, że o ile np. dany rozmiar bluzy nie jest dostępny od ręki, możesz go zamówić i wtedy specjalnie dla Ciebie kupimy materiał i uszyjemy egzemplarz na Twoje indywidualne zamówienie!
Wykorzystujemy pozostające resztki dzianin/tkanin do łączenia ich w patchworki, a następnie krojenie kolejnych produktów. Kiedy indziej przekazujemy je np. osobom, które szyją małe formy, takie jak zabawki czy prowadzą zajęcia z dzieciakami - chcemy, aby nawet najmniejszy skrawek został użyty do cna!

Lokalność, czyli czemu wybieramy nieodległe współprace

Lubię poznać osobiście ludzi, z którymi mam współpracować. Chcę spędzić z nimi parę chwil, zamienić kilka osobistych zdań, dzięki czemu możemy przekonać się, czy nadajemy na podobnych falach, czy potencjalna współpraca będzie podobnie owocna dla obu stron. Jeśli to tylko możliwe, staramy się unikać transportu na dalekie odległości aby uniknąć negatywnych wpływów takiego transportu na środowisko. Lubimy współpracować z firmami lokalnymi, ale tylko tymi, które spełniają nasze, czasem dość wysokie wymagania: mamy dzięki temu pewność, że produkt, który otrzymujecie jest na najlepszym możliwym poziomie.

Przekraczamy też granice międzymiastowe, bo zdolni ludzie potrafią działać na odległość, co niejednokrotnie pozwala osiągać zupełnie niespodziewane efekty!
Z dumą prezentujemy Wam listę najważniejszych firm i ludzi, z którymi współpraca jest przetestowana i godna polecenia. Są naszymi partnerami i partnerkami w biznesie, bez których nic nie byłoby aż tak dobre!
Fotografia Invidia Me
Tomasz Nowak - Nowa Pracownia
Szyj.pl
Dziana Belka
Ariadna
Papavero.pl
Metry i Centymetry
Cottonland
Dresówka.pl
Sprzedajemytkaniny.pl
Tkaninykaroliny.pl
Polimex
Epus Lebel Woven
Sklep "Bławatek" z ul. Dąbrowskiego w Poznaniu
Zipper
Shopper
Podlaskie Plenery Fotograficzne
Jeśli macie chęć rozbudować nasze wzajemne relacje, czujcie się ośmielone i ośmieleni: jestem tu dla Was, z przyjemnością poznam Was i Wasze umiejętności lepiej, a może się okazać, że obie strony zdobędą fantastyczne korzyści!

Moim osobistym marzeniem, które chciałabym stopniowo realizować, to przywracać stanowi naturalnemu różnych części Polski, a także, w ramach potrzeby wspierać organizacje zajmujące się tym tematem w różnych częściach świata. Ślad człowieka wbija się w Ziemię coraz głębiej i dokonuje coraz więcej zniszczeń - ja bardzo bym chciała pozostawić jednak więcej świata dla innych gatunków, zarówno zwierzęcych, jak i roślinnych. Przywrócenie równowagi i zbalansowania zachwianej harmonii Przyrody, pogody, stopnia skażenia powietrza, wody i ziemi jest jednym z moich życiowych priorytetów. Część dochodów z niniejszej działalności będzie przekazywana dla organizacji, które w realny i potwierdzony sposób wypracowują na nowo tą zapomnianą harmonię.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl