Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się

Regulamin voucherów

 1. Sprzedawcą Voucherów jest marka Inbetween, należąca do firmy Onso Michał Karzyński z siedzibą w Wałbrzychu, 58-302, ul. Legnicka 19/12 i nr-em NIP: 7123128273.
 2. Kupujący to osoba lub przedsiębiorca dokonująca płatności po dokonaniu zakupu Vouchera/ów przez Sklep internetowy Inbetween.pl.
  Posiadacz to osoba realizująca kod rabatowy z Vouchera podczas realizowania zamówienia na pozostałe produkty w Sklepie internetowym Inbetween.pl.
 3. Vouchery posiadają wartość w złotych polskich, 3 miesięczny termin ważności (od daty wystawienia) oraz alfanumeryczny kod rabatowy, który należy wpisać przy składaniu zamówienia. Wartość Vouchera zostanie automatycznie odjęta od kwoty zamówienia.
 4. Chcąc podarować komuś Voucher o innej wartości niż zaproponowane w Sklepie należy wybrać kilka sztuk Voucherów w pasujących kwotach (np. 3x150 zł = 450 zł) przy czym możliwe jest wykorzystanie tylko jednego Vouchera na zamówienie.
 5. Kod rabatowy jest jednorazowy i można skorzystać z niego tylko jeden raz.
 6. Voucher uprawnia jego posiadacza do nabycia od Sprzedawcy produktów do wysokości wyrażonej na Voucherze. Voucherów nie można wymienić na środki     pieniężne.
  Voucher można wykorzystać jedynie w całości. W przypadku wybrania towarów o wartości niższej niż wartość Vouchera, posiadaczowi Vouchera nie przysługuje prawo otrzymania zwrotu pozostałej, niewykorzystanej kwoty.
 7. Jeżeli suma zakupów jest niższa niż wartość Vouchera, cała wartość Vouchera zostaje uznana za wykorzystaną. Jeżeli suma zakupów jest wyższa niż wartość Vouchera, wartość Vouchera jest odejmowana od sumy zakupów i pozostaje do opłacenia różnica kwot.
 8. Voucher można zrealizować jedynie na produkty poza promocjami. Kody Voucherów nie łączą się z innymi kodami rabatowymi. Możliwe jest wykorzystanie maksymalnie jednego kodu na jedno zamówienie.
 9. Niewykorzystanie Vouchera zgodnie z terminem ważności, jest równoznaczne z utratą ważności Vouchera i nie stanowi podstawy do wystąpienia jego posiadacza lub kupującego wobec Sprzedawcy z roszczeniami w tym zakresie.
 10. Sprzedawca nie wydaje duplikatów i nie bierze odpowiedzialności za zgubienie Voucherów przez kupującego lub użytkownika.
 11. Kupującemu będącemu konsumentem lub przedsiębiorcą na prawach konsumenta, który nabył Voucher, przysługuje prawo do odstąpienia od umowy zawartej na odległość zakupu Vouchera bez podawania przyczyny w terminie 14 dni od dostarczenia Vouchera.
 12. Powyższe uprawnienie nie przysługuje, jeśli Voucher został zrealizowany. Sprzedawca dokonuje weryfikacji czy voucher, który posiadacz lub kupujący chce zwrócić, został wykorzystany.
 13. W przypadku wspomnianego zwrotu Sprzedawca dokonuje zwrotu kwoty stanowiącej równowartość Vouchera na rachunek bankowy wskazany przez Kupującego.
 14. Użytkownik może skorzystać z prawa zwrotu Towarów zakupionych przy użyciu Vouchera zgodnie z procedurą opisaną w punkcie "Prawo do odstąpienia od umowy" w Regulaminie Sklepu.
 15. Kwota należna Użytkownikowi z tytułu zwrotu towarów lub uznania reklamacji, za które zapłacono Voucherem, nie podlega zwrotowi w formie gotówkowej, lecz zostaje wydany nowy Voucher na kwotę będącą równowartością zwracanego towaru. Kwota pozostaje do wykorzystania w ciągu trzech miesięcy od wydania nowego Vouchera.
 16. Kupujący Voucher jak również posiadacz Vouchera oświadcza, że zapoznał się z treścią niniejszego Regulaminu, akceptuje jego treść w całości i zobowiązuje się przestrzegać jego zapisów.
 17. Zakup Vouchera z kodem rabatowym stanowi potwierdzenie, że kupujący Voucher jak również posiadacz Vouchera akceptuje warunki zawarte w niniejszym regulaminie.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl