Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się

Kim jestem, co mam dla Was?

Dzień dobry, cześć i czołem!

Życie wypełnione jest dla mnie DOŚWIADCZANIEM. Spotykaniem się ze sobą i z Tobą, budowaniem wspólnej przestrzeni POMIĘDZY.
Ty masz swoje ścieżki, ja mam swoje, ale przez krótką chwilę, możemy tworzyć MY, z którego każde z nas wyniesie coś dobrego dla siebie, odkryje nowe obszary, pozna się lepiej i głębiej.

Nazywam się Małgorzata Sadowska i tworzę markę Inbetween, i co równie ważne: tworzę dla Was, dla Ciebie.

Przede wszystkim kroję i szyję, i zgłębiam ten rzemieślniczy fach już ze dwadzieścia lat proponując Wam coraz ciekawsze torby i ubrania.
Poza tym, jako osoba, która po prostu musi tworzyć, aby żyć, maluję i łączę malarstwo z szyciem: co owocuje torbami, brelokami czy też poszewkami na poduszki z obrazami 😄 Poruszam się pomiędzy stylami i sposobami tworzenia. Przełom 2023/2024 przyniósł mi moc, aby podzielić się także swoimi obrazami, które malowałam i rysowałam właściwie całe życie. Docieram w ten sposób do samego sedna mnie.

Wciąż się rozwijam i choć wiele już umiem i wiem, dzięki zgłębianiu tajników branży tak projektowania, sztuki, rzemiosła jaki i ecommerce, widzę, jak wiele obszarów czeka na odkrycie i... wprowadzenie w życie!

Inbetween to dla mnie sposób na wkraczanie w nowe obszary, także te osobiste:

- jako introwertyk pracuję dla i z ludźmi - i sprawia mi to wielką frajdę 😋. Uwielbiam efekty synergii, kiedy wspólne starania i wysiłek doprowadzają wszystkie zaangażowane strony do ciekawszych efektów, niż robienie tego samej/samemu.

- uczę się dzielić życiowym, a nie tylko zawodowym doświadczeniem, często opowiadam o własnej drodze, perturbacjach czy osiągnięciach, bo mam poczucie, że są osoby, które przechodzą swoją drogę i nieraz potrzebują potwierdzenia, że mimo trudności, warto nią iść. Niezależnie od zawodu, miejsca w życiu, wieku, płci, przekonań - są obszary, w których się zrozumiemy, bo jako istoty ludzkie po prostu je współdzielimy.

Znajdziesz efekty moich działań i różne refleksje na fanpage'ach:
Inbetween na FB
Inbetween na Insta

- choć nie mam osobowości gwiazdy i nie muszę być w centrum uwagi, prowadzenie swojej marki często wymaga pokazania się, opowiedzenia o sobie, swoich emocjach, planach czy zapleczu w procesie tworzenia. Rozbudowuję kanał Inbetween na Youtube, gdzie znajdziesz nagrania o szyciu kosmetyczek, malowaniu akrylami, wielkościach plecaków czy procesie zszywania kilku warstw materiałów, a co jeszcze się pojawi, to czas i nowe doświadczenia pokażą 😄

- świetnie słucham, możesz ze mną rozmawiać, pisać, umiem zrozumieć czyjeś potrzeby, a potem zrealizować marzenia. Dlatego naprawdę dobrze mi idzie realizowanie indywidualnych zamówień, w których możesz wybrać kolory, materiały, nadruki, dodatkowe kieszenie, wielkości, a nawet swoje projekty: sprawdź CO MOŻESZ ZAMÓWIĆ.

Co jest dla mnie ważne? Tak osobiście i zawodowo?

- uczciwość - jeśli o czymś piszę i mówię, to tak jest; jak mówię, że zrobię, to obietnic dotrzymuję
- jakość i trwałość - sama noszę i używam swoich rzeczy, testuję je, piorę, sprawdzam, jak się zachowują. Widzę te bluzy, plecaki, breloki u najbliższych mi osób. Oferuję Ci tylko to, co przetestowałam, co wiem, że działa przez lata. W razie jakichś usterek możesz i nawet powinieneś się do mnie zgłosić, żebym po pierwsze: mogła coś zaradzić, po drugie: abym mogła wprowadzić zmiany na lepsze
- przejrzystość - u mnie nie znajdziesz fajerwerków, wielkich WOW i samozachwytów - nie umiem się tak komunikować ;D Ja skupiam się na przedstawieniu rzetelnych informacji, proponuję świetne jakościowo produkty. A od czasu do czasu małe opowieści o tym, co mnie personalnie intryguje, w jakich obszarach się aktualnie poruszam i czym chcę się dzielić dalej.

Tak jak ja Inbetween ewoluuje, adaptuje się do okoliczności, wkracza na nowe ścieżki, rozbudowuje i pogłębia te już znane. Dzielę się pod tą marką i sobą i efektami swojej pracy, wiedzą, którą zgłębiam. Szczególnie interesuje mnie psychologia i zdrowie tak psychiczne, jak fizyczne, człowiek w przyrodzie, zrównoważony rozwój czy też budowanie relacji międzyludzkich. To wszystko pojawia się i tematach postów, jakie publikuję, jak i wzorach materiałów, motywach na obrazach czy też... rodzajach współprac, jakie od lat podejmuję.

A kto współtworzy Inbetween: panie krawcowe, konstruktorki odzieży i ubrań, graficy i graficzki, osoby fotografujące i modelujące, twórczynie pracujące w innych obszarach, producenci materiałów, nici, farb, kartonów, obsługa oprogramowań sklepu czy programów graficznych i wielu innych, których nigdy osobiście nie poznałam. I oczywiście klientki, klienci, fanki i fani, obserwujący, wszyscy ludzie, którzy decydują się na aktywne wzmacnianie moich działań pod brandem Inbetween.
Jestem wszystkim niezmiernie wdzięczna!

I będę zaszczycona, jeśli zdecydujesz się odwiedzać mnie od czasu do czasu 🥰!


Do usłyszenia, zobaczenia i zgadania!
Małgosia Sadowska (w skrócie: Małgo, Małgoś)
Inbetween.pl

 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl